wtorek, 17 listopada 2015

Uwaga! Mam pożar na blogu! Czyli... BOOK TOUR z Tajemnym Ogniem!

Ostatnio dużo się u mnie działo. Mam nowe książki. W tym jedną podpisaną przez autorkę. Wróciłam po urlopie do pracy a przed tym byłam w teatrze na komedii "Mayday" w Łodzi ( Teatr Nowy). Ale przede wszystkim zostałam wybrana do prowadzenia super akcji dla blogerów przez samo Wydawnictwo Otwarte(Moondrive)! Book Tour organizowany przez profil Wybrani na facebook'u! 

Ekipa z wydawnictwa poprosiła najpierw o zgłoszenia swoich blogów do tej akcji. Pomyślałam, że tylko im się pochwalę iż zaczęłam prowadzić bloga. Nie myślałam o tym, że mogą mnie wybrać! Nawet zapomniałam o moim zgłoszeniu. Pewnego wieczoru czy popołudnia wyskakuje mi jakiś post z profilu Wybrani. Patrzę i myślę: Co tu robi link do mojego bloga i to na pierwszym miejscu? Nie przeczytałam od razu (jak wiadomo - swoje rzuca się w oczy). Czytam i... szczęka mi opada! Ja w ich pierwszym Book Tour'ze! Moja radość była tak wielka, że początkowo miałam problem z ogarnięciem o co w tym chodzi. Tak, wariatka ze mnie i na dodatek głupia! Po wymianie zdań z wydawnictwem ochłonęłam. Od razu zaczęłam myśleć nad moim teamem. Nie chciałam robić tu jakiś konkursów. Nie chciałam aby ktoś musiał o mnie walczyć. Stworzyłam go z osób, które wydają mi się w porządku. Osoby, które znam z pewnej ciekawej miejscówki w internecie. Dałam ogłoszenie i obecnie mam... 10 osób ze mną! Strasznie się cieszę. Oczywiście wiem jakie to jest odpowiedzialne. Mam świadomość, że Moondrive mnie obserwuje. Ale staram się wykonać zadanie mi powierzone dobrze. 

Do mojej ekipy zwanej jako #AnitaTeam Ognioodporni! należy dziewiątka blogerów. Za baner dziękuję Dominice z bloga Modna Książka :* 

Na razie nic nie napiszę o książce. Będzie o tym osobny wpis. Powiem jednak o niej takim oto zdjęciem, które stworzyłam wspólnie z wydawnictwem i za co dziękuję :* :
 
Stworzyłam też akcję : Selfie z książką więc dodaję najpierw swoje :) Reszta pojawi się w poście podsumowującym Book Tour.


Również w następnym wpisie podam listę uczestników i ich blogi :) 

Za umożliwienie mi organizacji tego wydarzenia dziękuję raz jeszcze Wydawnictwu Otwartemu ( Moondrive). 

Tu link do strony:
https://www.facebook.com/Wybrani/?fref=ts

Zapraszam do śledzenia wydarzenia :
https://www.facebook.com/events/1541827149441275/

A już niedługo recenzja połączona z czymś fajnym :) Już dziś zapraszam! 

Dzękuję #AnitaTeam za to, że jesteście! :*

Do przeczytania! 

3 komentarze:

 1. A ja dziękuję, że mogłam sie znaleźć w tej grupie!! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co kochana :* Jest mi miło, że masz o niej takie zdanie <3

   Usuń
 2. Gratulacje, zasłużyłaś na to!! ;)

  OdpowiedzUsuń